Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Zachować ząb czy usunąć ?

Usuwane kiedyś z powodu stanu zapalnego zęby dziś można uratować!

Zainfekowany ząb nie zawsze daje dolegliwości bólowe, w każdym przypadku potrzebuje jednak leczenia. W jego kanałach korzeniowych znajdują się chorobotwórcze bakterie wytwarzające toksyczne substancje, które przez wierzchołek korzenia przedostają się do tkanek okołowierzchołkowych, a następnie poprzez  krew do innych narządów (stawy, serce, nerki). Prowadzi to do poważnych infekcji kości szczęk, utraty zęba i silnych dolegliwości bólowych a nierzadko do powikłań ogólnych.
Sukces leczenia kanałowego zależy przede wszystkim od znalezienia, dokładnego oczyszczenia i wypełnienia kanałów korzeniowych. Powiększenie do 25 razy umożliwia dostrzeżenie wcześniej niewidocznych kanałów korzeniowych i ich odgałęzień, mikropęknięć i perforacji. Dzięki rewolucyjnemu zastosowaniu mikroskopu w leczeniu stomatologicznym zwiększyła się skuteczność diagnozowania i leczenia - to prowadzi do zachowania większej ilości zębów.

Pozwala to na uniknięcie kosztownego leczenia protetycznego lub implantoprotetycznego.

Jesteśmy członkami
PTE i cały czas uaktualniamy naszą wiedzę.AKTUALNOŚCI

Tymczasowa zmiana numeru telefonu

Szanowni Pacjenci,
 
w związku z przedłużającą się awarią linii telefonicznej zmieniamy na pewien czas nasz numer telefonu, aby umożliwić Państwu lepszy kontakt z nami.
Nowy numer telefonu Estetici Gdynia 600 381 328
 
Za utrudnienia przepraszamy
Archiwum wiadomości

Kursy i szkolenia

Zobacz wszystkie kursy

Diagnostyka 3D

tomografia stomatologiczna Gdynia

 KODAK  9000 C 3D